Kontakt oss

Sentralbord: 700 67 800

E-post: transport@bostrand.no


Yngve Bøstrand

Yngve Ose BøstrandDagleg leiar
Tlf 995 48 200
Mail: yngve@bostrand.no

Inge Farstad

Inge FarstadDriftssjef og transportmeglar utgåande trafikk frå Møre
Tlf 995 48 800
Mail: inge.farstad@bostrand.no

Knut Arne Stokke

Knut Arne StokkeTransportmeglar lokaltrafikk, spesialtransport og kranbilar
Tlf 970 56 505
Mail: knutarne@bostrand.no

Erlend Kjøde

Erlend KjødeTransportmeglar inngåande trafikk mot Møre og øvrige destinasjonar
Tlf 995 48 500
Mail: erlend@bostrand.no

Edward Fjellving

Edward FjellvingFakturering og prisavtaler, etterlysing, transportskader og Timpex logistikk
Tlf 995 48 600
Mail: edward@bostrand.no

André Bøstrand

André Ose BøstrandAnsvarleg miljø og gjenvinning og containerservice
Tlf 995 48 300
Mail: andre@bostrand.no

Randi Dragsund Mork

Randi Dragsund MorkRekneskapssjef
Tlf 915 85 175
Mail: randi@bostrand.no

 

Halldis Ose Bøstrand

Halldis Ose BøstrandKontormedarbeidar
Tlf 970 56 500
Mail: halldis@bostrand.no

Du finn oss i Mosflatevegen 4 – 6154 Ørsta: