Kontakt oss | Bøstrand Transport

Kontakt oss

Sentralbord: 700 67 800

Transport: transport@bostrand.no

Økonomi: rekneskap@bostrand.no


Yngve Bøstrand

Yngve Ose BøstrandDagleg leiar
Tlf 995 48 200
yngve@bostrand.no
André Bøstrand

André Ose BøstrandAnsvarleg miljø og gjenvinning
Tlf 995 48 300
andre@bostrand.no
Randi Dragsund Mork

Randi Dragsund MorkRekneskapssjef
Tlf 915 85 175
randi@bostrand.no
Kristin Dimmen

Kristin DimmenKontormedarbeidar
Tlf 986 11 487
kristin@bostrand.no
Edward Fjellving

Edward FjellvingFakturering og prisavtaler, etterlysing, transportskader og Timpex logistikk
Tlf 995 48 600
edward@bostrand.no
Erlend Kjøde

Erlend KjødeTransportmeglar ut fra Møre og inngåande frå Østlandet
Tlf 995 48 500
erlend@bostrand.no
Knut Arne Stokke

Knut Arne StokkeTransportmeglar lokaltrafikk, spesialtransport og kranbilar
Tlf 970 56 505
knutarne@bostrand.no
Fredrick Egge Eimstad

Fredrick E. EimstadTransportmeglar inngåande frå Vestlandet, Trøndelag og Sørlandet
Tlf 994 49 229
fredrick@bostrand.no
Ole-Johnny Lauvstad

Ole-Johnny LauvstadPersonal- og opplæringsansvarleg
Tlf 970 56 515
olejohnny@bostrand.no
Emil Aam Iversen

Emil Aam IversenLeiar verkstad
Tlf 974 71 188
emil@bostrand.no

Du finn oss i Mosflatevegen 4 – 6154 Ørsta:


Bøstrand Transport